Bellista - Kneemes Diz Bakım Cihazı

Bellista - Kneemes Diz Bakım Cihazı

5.450,00TL

(2-3 gün içinde)

Previous

Miracle Masaj Yatağı (Teşhir Ürünü)

Bellista - Kneemes Diz Bakım Cihazı

     1 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Bellista
Ürün Kodu: knee-002
Stok Durumu: 2-3 gün içinde
5.450,00TL

Adet

Bize Sorun

Bellista Kneemes Diz Terapi Cihazı ile korkmadan yürüyün..


BELLISTA Kneemes, Diz Bakım Masaj Aleti, 3 boyutlu terapi teknolojisine sahip gelişmiş bir terapi cihazıdır. 
BELLISTA Kneemes dizinize 3 boyutlu masaj sağlamanın yanı sıra eklem boşluğu ve bulunduğu çevredeki mikro sirkülasyonu güçlendirir. Bunun sayesinde dokularınız da ki kan dolaşımını hızlandırır. 
Ayrıca doku tamirinin kolaylaşmasına ve ödem gibi ağrılı yaraların azalmasına yardımcı olur.

3 Boyutlu Terapi
Bellista Kneemes, Diz Ekleminde oluşan rahatsızlıklar için birbirinden farklı 3 terapi teknolojisini kullanarak güçlü bir etki sağlar. Amerika ve Avrupa da yaygın olarak kullanılan, birbirinden farklı bu özel yöntemleri bu üründe bir araya getiren ve alanında çok etkin ve güçlü bir cihazdır.

Lazer Terapi
Lazer terapi ile uygulama yapılan bölgede ; ağrı, enflamasyon ve ödem ortadan kalkar. Enflamasyon, tüm doku derinliğiyle yok edile rek tablonun düzelmesi ve güçlü analjezik etki ile ağrının ortadan kalkması sağlanır. 
Derin yapılardaki kas lezyonları, lif zedelenmeleri, kıkırdak dokusu ve bağ dokusu harabiyetleri onarılır.

Far-infrared Terapi
Uzak kızılötesi ısı ışını bedenimizin dokularından geçerek vücudun alt tabakalarına kadar ulaşan kızılötesi enerji, bedenimizin kendi ışık enerjisine o kadar benzer işler ki bedenimiz bize ulaşan kızılötesi dalgalarının neredeyse % 93'ünü emer. 
Kılcal damarlar genişler, kan dolaşımı dengelenir, metabolizma hızlanır, doku yenilemesi sağlanır ve kramplar azaltılır. Derin yapılardaki kas lezyonları, lif zedelenmeleri, kıkırdak dokusu ve bağ dokusu harabiyetleri onarılır.

Vibrasyon Terapi
Genellikle bütün avuçla daha nadir olarak da parmak uçlarıyla uygulanır. El kaydırmadan doku üzerinde sabit kalır veya belli bir yön de yavaşça yürütülebilir. Çok kısa frekanslarla yapılan titreşim dokuya aktarılır. 
En nitelikli vibrasyon elektrikli masaj aletleri ile elde edilir. Kas spazmı çözücü ve ağrı azaltıcı etkisi vardır. Kas gerginliğini giderebilen en önemli masaj hareketidir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

NEDEN BİZ?

SAĞLIKLI ve
DOĞAL ÜRÜNLER

SAĞLIĞINIZ İÇİN
KALİTELİ ÜRÜNLER

GÜVENLİ ÖDEME
SSL SERTİFİKASI

TELEFON DESTEĞİ
09:00 - 18:00 ARASI

ÜCRETSİZ
KARGO

HIZLI
ÇABUK KARGO